رفتم دکترمتخصص داخلی درمانگاه خودمون معاینه کردگفت چیزی نیس تلقین میکنی بخودت وحساسی !! دکترعمومی خانم چش قشنگم میگفت اسپاسمه عضلانی !عجببببببببببب ماشاا.دکترای کاربلد، بدبخت مردم مریض شما.

اما پس دردبرا چیه اگه چیزی نیس؟رفتم دوباره متخصص داخلی مطب معاینه کرد(خوبم معاینه کردمعلوم بودواقعا میخوادبغهمه چیه)بعدسنوشکم ولگن واپاندیس (میگن اپاندیس با سنو نشون داده نمیشه وخیلی ها ممکن اپاندیس داشته باشن ولی سنوچیزی نشون نده. تواینترنت خوندم)

وکشاله ران ومثانه  همه رو نوشت وهمون موقع رفتم انجام دادم یه دوساعتی طول کشید نوبتم شد.اینجا هم توبرگه نوشته بودهمه چی نرماله.فقط دکترسنوگفت شایدیه فتق کوچیک داشته باشی .دارم یا نه ؟با شایدواگرکه نمیشه گفت اومدم سنو بهم بگیدمشکل چیه نکه شاید.واقعا نوبرن .

نمیدونم بایدچکارکنم بالاخره کدوم پزشک میفهمه مشکل چیه؟؟

هفته دیگه برم.

البته متخصص ن هم رفتم چیزخاصی نبود.

سنوهم ازادپرداخت کردم .کلا امروز هم 300هزارتومن هزینه کردم بفهمن وهنوکسی دقیق نفهمیده چیه وبهم نگفته .چرا ؟علمشون کمه یا نمیخوان بگن یا نفهمیدن؟بایدبرم مشهدیا تهران بنظرم اینطوری نمیشه .

الانم پهلوم دردداره بهرحال اگه مردم بدونیداینا مقصرن .

نگرانی:فتق باشه نبایدوسیله سنگین بلندکنم یا اسباب کشی وچیدن وسایل واوردن ازپشت بام پایین و.چکارکنم؟حتی روزمره خونه نبایدسنگین باشه مگه میشه؟

ازهمه بدتر نبایدبا حرص وجوش به بچه ها بگم ساکت وفشاربخودم واردنکنم .امروزدردپهلوم بیشترشده بود. دمت گرم خدایا بفکرمی!!!

نمیشه ,معاینه منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

ارتباطات جلوه|بیسیم|تعمیرات بیسیم|بیسیم موتورولا|واکی تاکی مجاز تکنیک برتر هر چی بخوای هست گردو چت|چت گردو| با مدیریت محسن خلیج چت|چت خلیج علوم ماورا فردین دانلود نیستان دل نوشته های هادی طالب نیری